سوزن های بافندگی

بهترین حلقه های بافت در هر ماشین را با سوزنهای لایت اسپید گروز بکرت آلمان خلق نمائید.
ابداعات و نوآوری های گروزبکرت به شرح زیر می باشند:


Litespeed-1

لایت اسپید
ثمره چندین سال تحقیق و بررسی با همکاری مشتریان در سرتاسر جهان و سازندگان ماشین آلات گردبافی منجر به تولید سوزنهایی با قابلیت بالا برای تولید بهتر و راندمان بالاتر و از طرف دیگر فشار کمتر به ماشین و همینطور مصرف برق کمتر شده است که با نام اختصاری و انحصاری لایت اسپید معرفی می گردد.

VOLC COVER

شرح عکس: نسبت ضخامت سوزن با موی سر انسان
۲۵ برابر و ۲۵۰ برابر بزرگ شده است

VO-LC TM
تولید پارچه های بسیار ظریف توسط ماشین آلات گردبافی با دهنه بالا و همچنین ماشین آلات بادی سایز احتیاج به سوزنهای خاص با دقت بسیار بالا دارد،در این راستا گروزبکرت نسل جدید این سوزنها را با آرم تجاری VO-LC TMبرای این درخواست معرفی می نماید.

oo

تکنولوژیGOO
فشار خاصی بر روی قلاب سوزن وجود دارد که نیاز به ساختار مخصوصی برای سوزنها را مطالبه میکند، گروزبکرت با تکنولوژی جی او او طراحی پیشرفته ای را ابداع نموده است که از کج شدن و خمیدگی سوزنها جلوگیری و قلاب سوزنهای فوق در اثر فشار بیش از حد شکسته و جدا میشود تا کارگر بافنده بلافاصله متوجه خسارت پارچه شده و از ضررهای بعدی جلوگیری نماید، این ضررها برای سوزنهای معمولی موجود در بازار که از تکنولوژی فوق بهره نمی برند بسیار زیاد و بعد از بافت ، و در هنگام رنگرزی پدیدار خواهند شد که در آن زمان هیچ راه حلی برای جبران خسارت وجود نخواهد داشت.SCN

سوزنهای مرکب:
سوزنهای مرکب با پتانسیل عالی دارای مزایای زیر می باشند که:
۱-احتیاج به تمیز شدن و سرویس لازم همانند دیگر سوزنها را ندارند.
۲-منفعتی که استفاده از این سوزنها شامل میشود حاصل ترکیب دو نوع سوزن با بدنه کاملا پر و همینطور سبک همانند سوزنهای تو خالی می باشد.

Conical-Hook2

قلاب کونیکال:
در طی عمل بافت ،قلاب سوزن تحت فشار زیادی می باشد که اگر این فشار از حدی بیشتر شود منجر به کج شدن یا شکستن قلاب سوزن میشود. برای جلوگیری از این مشکل گروزبکرت طراحی کونیکال را برای قلاب سوزن های خود بوجود آورده است که مشکل فوق را تا سرحد امکان کاهش دهد.


1

سوزنهای تراتسفر دار ماشین آلات تخت:
مجموعه رشته حلقه های ایجاد شده و درخواست برای بافت محصولات با رنگهای متنوع زیاد در کنار هم،تقاضا و درخواستی است که ماشین آلات تخت مدرن و جدید امروزی دارند و تنها سوزن ها و قطعات مصرفی گروزبکرت از عهده این کار بر می آیند.