بافندگی تاری پودی

i5191f42658e13

تمییز کننده
دستگاه تمیز کننده Groz-Beckert "" با اعتبار جهانی، یک پکیج کامل جهت تمیز کردن مکانیکی و شیمیایی میل میلک ها، لامل ها و شانه ها می باشد. فرآیند اتوماتیک شامل شستشو، عملیات سطحی و خشک کردن کامل این قطعات می باشد.

Page-1-Image-11

نخ کش اتومات
کمپانی Groz-Beckert با بهینه سازی فرایند اتوماسیون کشش نخ جهت عبور از لامل، میل میلک و شانه ها نسل جدیدی از WarpMaster ها را معرفی نموده است. نحوه استفاده و تنظیمات WarpMaster بسیار ساده و راحت میباشد. فرایند کشش نخ به طور مستقل از چله تار صورت گرفته و این فرایند عبور نخ با انعطاف پذیری بالا و حداقل زمان تنظیم، بهترین گزینه را در امر کشش نخ تار پیشنهاد می دهد.

i50ae2f2417951edited

دستگاه گره زن
Groz-Beckert دستگاه گره زن چله نخ تار را با عملکرد بهینه و تکنولوژی موثر و کارکرد آسان جهت استفاده در رنج وسیعی از دستگاههای بافندگی با نخهای متنوع تحت نام تجاریKnotMaster، ارائه می دهد.
بهینه سازی فرایند گره زنی از طریق کاهش زمان پردازش و تغییرات سریع نخ تار، از مزایای استفاده از این دستگاه می باشد. علاوه بر گره زن مدل AS/3 که از مدلهای پرفروش جهانی محسوب می شود مدلهای دیگری نیز در دسترس می باشد.

i54e1fd29970f6

قاب ورد
Groz-Beckert رنج وسیعی از قاب وردها را برای کاربردهای مختلف از جمله جهت نصب بر روی دستگاههای پروژکتایل تا مصارف با کارایی بالا و قاب وردهای تقویت شده با الیاف کربن جهت بهینه سازی در هر کاربرد خاص، پیشنهاد و ارائه می دهد.

میل میلک
میل میلک های Groz-Beckert به دلیل کیفیت و طول عمر بالا و نوآوری های بکاررفته درشکل و طراحی بدنه میل میلکها شهرت جهانی یافته است. تنوع بالای بکار رفته در شکل و اندازه حلقه های انتهایی و چشمی عبور نخ، امکان انتخاب میل میک مناسب را برای تولید هر محصول خاص در رنج وسیع ارائه شده فراهم می نماید.

50bcd3e295c40 no back
Page-2-Image-newwdit

لامل
لامل های Groz-Beckert به همراه پایه لامل ها، فرایند کنترل هر نخ تار را در طول پروسه بافندگی به طور دقیق انجام می دهند. رنج وسیعی از این محصولات به همراه دردسترس بودن بسیار خوب آنها، این لامل ها را منحصر بفرد نموده است.

Page-2-Image-3 eddd

پایه لامل
همراه با لامل های Groz-Beckert، دستگاه الکتریکی کنترل حرکت نخ تار (پایه لامل)، ایست سریع دستگاهه بافندگی را در کسری از ثانیه در صورت بروز هر گونه اختلال تضمین می نماید.

i54e1fe40ea8e2

سیستم بافت لنو
به عنوان یک متخصص تایید شده بین المللی در زمینه لوازم جانبی بافت لنو در دستگاههای بافندگی تاری پودی، Groz-Beckert طیف گسترده ای از میل میلک ها و قاب وردهای لنو را ارائه می دهد.

Footer Logo 2