اخبار

بیست و دومین نمایشگاه نساجی تهران

شركت نوباف پارسيان با حضور مقتدارانه خود در بيست و دومين نمايشگاه نساجي تهران و ارائه جديدترين تكنولوژيهاي روز دنياي نساجي در زمينه ماشين آلات تخت اشتول و همچنين بخشهاي مختلف كمپاني گروز بكرت آلمان ، بار ديگر تحسين بازديد كنندگان از غرفه اين شركت را در بر داشت و افتخار خدمت رساني به هموطنان عزيز را براي مديران و پرسنل ، افزونتر كرد.

Irantex-1
irantex-2

آکادمی آموزش بافت و نقشه زنی ماشین آلات اشتول

شركت نوباف پارسيان در راستاي ارائه سرويسها و خدمات مختلف ، در بخش نمايندگي كمپاني اشتول شروع به برگزاري كلاسهاي آموزش مقدمات بافندگي و همچنين نقشه زني با نرم افزار M1plus نموده است و متقاضيان ميتوانند براي حضور در اين كلاسها با شركت تماس حاصل فرمايند.

First-Row-Stoll-Class-Pics
Second-Row-Stoll-Class-Pics-copy
Third-Row-Stoll-Class-Pics-copy

کنفرانس دوخت

این کنفرانس در هتل اسکان در تهران با حضور 40 نفر از تولیدکنندگان در زمینه دوخت انجام شد.

آقای "تارک گاناسکارا" مدیر فروش شرکت "گروز بکرت" در این جلسه سخرانی کردند و محور بحث در رابطه با مشکلات صنعت دوخت و معرفی بخشهای کارخانه که ممکن است برای این بخشمشکلاتی ایجاد کنند متمرکز بود.

در ادامه نقطه اصلی توضیحات بر معرفی انواع سوزن و سوزنهای مناسب برای هر پارچه و نسل جدید سوزنهای گروز بکرت ادامه و پایان یافت.

در انتها آقای تارک به سوالات مهمانان پاسخ دادند و قراربازدید با بعضی مشتریان برای روز بعد هماهنگ گردیدد.

Seeminar-1
Seminar-2

حضور مدیران شرکت نوباف پارسیان در نمایشگاه ITM 2016 ترکیه جهت ارائه بهترین سرویس اطلاع رسانی فنی و فروش به بازدیدکنندگان محترم ایرانی

گروز بکرت

GBBBB

اشتول

stollllll

Irantex نمایشگاه

شرکت نوباف پارسیان که از ابتدای سال 2015 میلادی به عنوان نماینده انحصاری کمپانی اشتول در ایران همکاری خود را شروع کرده است،با توجه به بازدید پرشور علاقمندان و بافندگان عزیز ، حضور موفق و شایانی را در بیست و یکمین نمایشگاه نساجی ایران داشته است.

شرکت اشتول بعد از حدود بیست سال که در نمایشگاههای ایران حضوری نداشته ، امسال با دو ماشین بافندگی تخت که از جدیدترین مدل ها و آخرین تکنولوژی ساخت این شرکت میباشند، رونق خاصی را بوجود آورده بود.

جا دارد از تمام بازدیدکنندگان محترمی که ما را حمایت کردند قدردانی نماییم.

20150904_114636
20150904_114640
20150906_102559
20150906_115448